Ücretsiz İlan Ver
Nilfa Yatırım Danışmanlık İle Aylık % 60 Kazanmak
Ankara > Çankaya > Beşevler/Emek > Beşevler Mah.

Nilfa Yatırım Danışmanlık İle Aylık % 60 Kazanmak
10.000 TL
  • İlan Tarihi
    : 30.12.2016
  • İş Alanı
    : Pazarlama ve Ürün Yönetimi
İLETİŞİM BİLGİLERİ ömer doğan
Üyelik tarihi 30.12.2016
Cep
:
0533 6523863
Mesaj Gönder
Bu ilan
245 kez görüntülenmiş,
0 kullanıcı tarafından favorilerine eklenmiş.
AÇIKLAMA
Nilfa , Nilfa nedir, Nilfa Kobi Anonim Şirket olarak kurulan Gaziantep te, Liderliğini İbrahim KELBAŞ beyin yaptığı yasal ticaret siciline kayıtlı, bir Türk firmasıdır. Nilfa Kobi, yatırım danışmanlık, kobi faaliyetleri, enerji, geri dönüşüm, google adworse reklamcılığı, vb faaliyetler icra etmektedir. Bizlerin yatırımcı olarak dahil olduğu paket ücretleri ile saydığımız yatırım konularında yatırımlar yapmakta ve el ettikleri gelirden de yine bizlere pay vermektedirler.

Şu an en cazip faaliyetlerinden bir tanesi, olan reklam paketleri yatırımcılar tarafından alınmakta ve alınan bu reklam paketleri aylık % 11,25 olmak üzere 4 ayda % 45 anapara hariç bir getirisi olmaktadır. Aşağıda ki tablodan da görüldüğü gibi gerçekten insan heyecanlanmadan edemiyor.

Yabancı bir çok sistemin olumsuzlukları Nilfa Grup A.Ş. ile yok edilmiştir, örnek olarak paranızı Türk bankasından Enpara vb yatırıp çekebilmektesiniz, kazançlarınızı çekmek için ayrıca para çekim talebinde bulunmazsınız, her hafta salı günü kazancınız hesabınıza NİLFA tarafından gönderilir. Nilfa yatırım ile yabancı sistemlerde yaşadığınız hiçbir sorunu yaşamazsınız, herşey şeffaf , herşey hesap verilebilir durumdadır.

Çok yakında burada bizimle çalışmak isteyecek , bizimle başlamak isteyecek arkadaşlarımızın başvurularını alacağız, yine ayrıca NİLFA ile ilgili gelişmeleri BLOGUMUZDA siz değerli NİLFA ailesi ile paylaşacağız. Güvenilir para nasıl kazanılır , her konuda desteklerinizde olacağız, nilfa kobi yatırım ayrıcalıklarından faydalanmak için mutlaka bize başvurunuz. Nilfa network sistemi ile kazançlarınıza daha da kazanç katabileceksiniz. Buradan kazandığınız parayı hiçbir yerden kazanamayacaksınız.
internetilan.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olmasından internetilan.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sorularınız için ilan sahibi, www.internetilan.com ile ilgili sorularınız için ise iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.