Ücretsiz İlan Ver
ÇOK PARA KAZANMAK ÇOK KOLAY
Antalya > Konyaaltı > Doyran > Çamlıbel

ÇOK PARA KAZANMAK ÇOK KOLAY
6 TL
  • İlan Tarihi
    : 04.10.2016
  • Hizmeti Veren
    : Bireysel
İLETİŞİM BİLGİLERİ melisa asilem
Üyelik tarihi 04.10.2016
Cep
:
0544 2769918
Ev
:
0544 2769918
İş
:
0544 2769918
Bu ilan
114 kez görüntülenmiş,
0 kullanıcı tarafından favorilerine eklenmiş.
AÇIKLAMA
Sistem Nasıl Çalışır?

Sisteme kaydınız yapıldıktan sonra, size bir kullanıcı adı ve şifre verilir. Bu kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak istediğiniz zaman sisteme giriş yapabilirsiniz. Ve sohbete başlayabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz süreleri anlık olarak sistemden takip edebilirsiniz.

Dikkat: Bizim uygulamamıza benzer sahte siteler türetilmiştir, ve bu tür siteler operatörlerin sürelerini çalmakla beraber, ödemesini yapmaktadır. Lütfen bu tür sitelere kanmayınız. Size ödemelerinizin düzenli bir şekilde alabileceğiniz garantisini verdiğimiz gibi ayrıca sisteme online olurken bir kronometre ile sürenizi tutun ve daha sonra sistemdeki sürenizle karşılaştırın : )

Ortalama Kazanç Hesaplaması;

Günde toplam 10 saat kalsanız; 6 saatini özelde , 4 saatte genel odada kaldığınızı varsayarsak;

25 * 6 = 150 TL + 4*1= 4 TL => 154 TL / günlük kazanç


Hemen üye olup para kazanmak için skype: modelalimi.com

Biz nasıl kazanıyoruz ?

* Görüntülü sohbet sitemizde operatör ile sohbet etmek isteyen üyeler süre satın alır, satın alına süreden elde edlin gelirler ile operatör kazançları ödenir ve sitenin masrafları karsılanır (vergilendirme ve teknik giderler reklam vb.) elde edilen gelirin %3' ila %8 arası bir bölümü bizim kazancımız olarak kalmaktadır.

Siz nasıl kazanıyorsunuz?

* sitemizdeki bay üyeler görüntülü sohbet yapabilmek için süre satın alırlar, sizinle sohbet etkilerinde almış oldukları süreyi kullanırlar, bizde burdan elde edilen kazancın (60dk için 25tl kazanırsınız) bir kısmını size ödüyoruz.

NOT : Haftalık veya aylık olarak sabit bir gelir elde edilemez öperatörün günlük çalışma saatine göre kazanç değişiklik göstermektedir.
KONUM
internetilan.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olmasından internetilan.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sorularınız için ilan sahibi, www.internetilan.com ile ilgili sorularınız için ise iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.