Ücretsiz İlan Ver
Probellek.com Virüs Bulaşmayan Flash Disk satış sitesidir.
İstanbul > Kartal > Soğanlık > Gümüşpınar Mah.

Probellek.com Virüs Bulaşmayan Flash Disk satış sitesidir.
10 TL
 • İlan Tarihi
  : 16.08.2016
 • Garanti
  : Var
 • Kimden
  : Mağazadan
 • Kullanım Durumu
  : Sıfır
İLETİŞİM BİLGİLERİ ahmet gedik
Üyelik tarihi 16.08.2016
Mesaj Gönder
Bu ilan
242 kez görüntülenmiş,
0 kullanıcı tarafından favorilerine eklenmiş.
AÇIKLAMA
Her sektörün kullanmakta olduğu taşınabilir bellekler iş hayatımızın ve günlük yaşamın vazgeçilmez parçası olmakla beraber kısayol virüsleri ve uzaktan kopyalanabilir olması gerçekten çok ürkütücü.
İnternette flash disk koruma yöntemleri ile ilgili bir çok dokümana ulaşmak mümkün fakat herkes bunları uygulayacak ne zamanı ne de yeteneği olmayabiliyor.
Bu ihtiyaçtan yola çıkarak sizler için en çok satılan taşınabilir bellek ve hafıza kartlarını satışa sunuyoruz.
Satın aldığınız bellek içinde 1 adet BELLEK adı altında klasör olacak ve bu klasörün içerisine istediğiniz kadar dizin oluşturabileceksiniz.
Bellek klasörü korumalıdır, en çok kullanılan dosya formatlarının (doc,docx,xls,mp3,avi,mp3,psd…vs.) kopyalanacak şekilde ayarlıdır. Bilinmeyen yada yeni çıkabilecek virüslere karşıda koruma altında olacak.
Ve artık herhangi bir bilgisayardan flash diskinize virüs bulaşmayacak.
Uzaktan bağlantı okuma ve yürütme ayarları durdurulmuş olduğundan asla bilgileriniz çalınmayacak.
Bu siteden alınan bütün bellekler aynı formatta sizlere gönderilecektir.
ELİMDE FLASH VEYA TAŞINABİLİR BELLEĞİM VAR ?
Yeni bellek almak istemiyorsanız teamviewer yazılımı olan bir bilgisayar yardımı ile bütün belleklerinizi korumalı hale dönüştürüyoruz.
Not: Belleğinizi biçimlendirdiğiniz takdirde bütün ayarlar sıfırlanmış ve korumasız olarak belleğinizi kullanırsınız. www.probellek.com
internetilan.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olmasından internetilan.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sorularınız için ilan sahibi, www.internetilan.com ile ilgili sorularınız için ise iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.