Ücretsiz İlan Ver
Öğrencinin Hayatını Kolaylaştıracak Uygulama Yayında
İstanbul > Beşiktaş > Etiler > Etiler Mah.

Öğrencinin Hayatını Kolaylaştıracak Uygulama Yayında
1,1 TL
  • İlan Tarihi
    : 27.06.2016
  • Hizmeti Veren
    : Firma
İLETİŞİM BİLGİLERİ Öğrenci kariyeri
Üyelik tarihi 26.06.2016
Mesaj Gönder
Bu ilan
377 kez görüntülenmiş,
1 kullanıcı tarafından favorilerine eklenmiş.
AÇIKLAMA
Yaklaşık 2 senedir gerçekleştirdiği etkinlikler, projeler ve öğrencilere sunduğu haberler ile hizmet vermekte olan ÖğrenciKariyeri mobil uygulaması ile yayında.

Öğrencilerin hayatını kolaylaştırmasını düşündükleri uygulama 3 aşamada kuruluyor. 1. Adımda ‘Lise Öğrencisi’ ‘Üniversite Öğrencisi’ veya ‘Yeni Mezun’ olarak durumunuzu seçiyor, ardından 2. Adımda ise kişisel bilgilerinizi giriyorsunuz.

Uygulamanın 3. ve son adımı ise aslında size amacını çok net bir şekilde belli ediyor. Kategoriler arasından (Meslek tanıtımlar, staj ilanları, burs ilanları, yeni mezun ilanları…) haberdar olmak istediklerinizi seçiyorsunuz ve uygulama sizlere bu alanlarda gelişme oldukça bildirim gönderiyor.


Her gün yayınlanan farklı iş, burs, staj ilanlarını ve etkinlikleri takip etmenin zor olduğu günümüzde, ÖğrenciKariyeri mobil uygulaması ile anında alanınla ilgili gelişmeler cebinde olacak.

Uygulamayı indirmek için: Apple Store | Play Store www.ogrencikariyeri.com
internetilan.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olmasından internetilan.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sorularınız için ilan sahibi, www.internetilan.com ile ilgili sorularınız için ise iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.