Ücretsiz İlan Ver
ıraka taşıma
Mardin > Kızıltepe > Kızıltepe > Tepebaşı Mahallesi

ıraka taşıma
1 USD
  • İlan Tarihi
    : 09.03.2016
  • Hizmeti Veren
    : Firma
İLETİŞİM BİLGİLERİ Galip Group
Üyelik tarihi 09.03.2016
Mesaj Gönder
Bu ilan
399 kez görüntülenmiş,
0 kullanıcı tarafından favorilerine eklenmiş.
AÇIKLAMA
Geniş Tır filosuna sahip olan firmamız ağırlıklı olarak Irak’a taşımacılık yapmaktadır. Firmamızla taşıma yaptırma arzusunda olmanız durumunda yer ve yük koşullarını bildirdiğiniz anda navlun ile ilgili teklifimiz derhal tarafınıza iletilecektir. Proje taşımalarda ödeme opsiyonunuz firmamızın yetkilileriyle görüşüldüğünde ödeme kolaylığı sağlanacaktır. Her türlü Transit ve Gümrük Teminatlı taşımalarda Global Teminatımızı kullanmaktayız.

Irak (Zaho, Duhok, Erbil, Süleymaniye, Musul, Bağdat, Kerbela, Nasıriye, Amara ve Basra şehirlerine ağırlıklı olarak taşıma yapmaktayız )
KONUM
internetilan.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olmasından internetilan.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sorularınız için ilan sahibi, www.internetilan.com ile ilgili sorularınız için ise iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.