Ücretsiz İlan Ver
golden wave define dedektör yeni
İstanbul > Beyoğlu > Kemankeş > Müeyyetzade Mah.

golden wave define dedektör yeni
2.200 TL
  • İlan Tarihi
    : 21.12.2015
  • Kimden
    : Mağazadan
  • Kullanım Durumu
    : Sıfır
İLETİŞİM BİLGİLERİ taner taskın
Üyelik tarihi 02.12.2015
Mesaj Gönder
Bu ilan
274 kez görüntülenmiş,
0 kullanıcı tarafından favorilerine eklenmiş.
AÇIKLAMA
GOLDEN WAVE DEFİNE DEDEKTÖRTEKNİK ÖZELLİKLERİ;


HEDEF DEDEKTÖR BÜNYESİNDE

www.hedefdedektor.com

www.dedektor.web.tr

0212 245 44 84

0545 245 44 84

BİZİ ARAMA DEDEKTÖR SATIN ALMAYINIZ PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT AYRICA

POSTA ÖDEMELİ KAPIDA KONTROLLÜ GÖNDERMEKTEYİZ
Golden wave yeni nesil bir metal dedektördür. Kum, ahşap toprak beton kaya gibi nesnelerin içinde ve arasında metal nesneleri tanımlamak için tasarlanmış ve çok iyi derinlikte düşük iletkenlik şartlarında ( toprak ve tuğla duvarlar vb.) çalışması için tasarlanmıştır.


Golden wave indüksiyon denge prensibine göre çalışan bir metal dedektördür.Bu modelin tanımlayıcı temel özelliği tamamen kendine has geliştirilmiş yazılım ve donanım özelliğidir.Çoklu frekans özelliğimiz bizim tarafımızdan üretilmiş tüm bobinlerimizin cihazlarımızda çalışmasını sağlamaktadır.Değişik frekanslarda çalışabilme özelliği ile bobin değiştirmek ve yepyeni farklı metal arama özelliğine sahip yeni dedektörlere ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.Cihaz kendisi için üretilmiş değişik frekanslardaki bobine göre kalibre edebilme ve çalışma özelliğine sahiptir.Bu cihaz orijinal sinyal işleme sensörü teknolojisi ile harmonik filtreleme teknolojisin sahiptir.


Bu özelliği ile mineralli ve tuzlu topraklarda üstün performans göstermektedir.


Bu toprak yapısında dahi küçük ve değerli metalleri çok derin mesafelerde metal ayrımı yaparak tespit yeteneğine sahiptir.


Temel arama modu—Hareketli arama modu ile tespit yeteneği


Tespit edilen nesnenin tam yerini tespit etmek için pinpoint modu kullanılır.
internetilan.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olmasından internetilan.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sorularınız için ilan sahibi, www.internetilan.com ile ilgili sorularınız için ise iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.