Ücretsiz İlan Ver
Bu İlanı sadece BAYANLAR okusunlar
Kastamonu > Merkez > Cebrail > Beyçelebi Mah.

Bu İlanı sadece BAYANLAR okusunlar
9.000 TL
  • İlan Tarihi
    : 30.04.2015
  • İş Alanı
    : Pazarlama ve Ürün Yönetimi
İLETİŞİM BİLGİLERİ Erdal DAĞCI
Üyelik tarihi 09.12.2013
Cep
:
0533 2150972
Mesaj Gönder
Bu ilan
825 kez görüntülenmiş,
0 kullanıcı tarafından favorilerine eklenmiş.
AÇIKLAMA
EĞER BAYANSANIZ Bizim Üretip sattığımız Duvar Halılarından ve Duvar süslerinden satarak

Bizim Bayimiz olmak ve Çok Güzel Paralar Kazanmak ister misiniz?

—Ben Bir BAYANIM ve Esnafım.Benim Bir İşyerim Var.Ben Dükkanımda Satarım Diyorsanız,
—Ben Evhanımı Bir BAYANIM.Akşama Kadar Evde Oturup Duruyorum. Parayada İhtiyacımız Var.Aileme Maddi Destek Sağlamak İstiyorum.Konu Komşuya Akraba ve Çevreme Satarım Diyorsanız,
—Ben İşsiz Ve Boşta Gezen Bir BAYANIM.Fakat Benim Arkadaş Çevrem Çok Geniş.Ben Satarım Diyorsanız,
—Ben Bir BAYAN Pazarlamacıyım.Çarşı-Pazar-Dükkan-Dükkan Dolaşır Gezerim Ve Gezerken Bile Hediyelik ürünlerden Satıp Çok Para Kazanabilirim Diyorsanız,
—Ben Bir Emekli BAYANIM.boş Gezmekten Canım Sıkılıyor.Benim Tanıdık Çevremde Çok.Bende Satar Para Kazanırım Diyorsanız Bu İş Tam Size Göre.

NE SATACAKSINIZ ?

Bizim Üretmiş olduğumuz Ayetler ve Dualar Dokunmuş Duvar Halıları ile Nazarlıklı ve Gümüş Kaplamalı Duvar Süslerinden satacaksınız.

ÇALIŞMA ŞARTLARI VE BAYİİ FİYATLARIMIZ..

1-Web Sitemizdeki ürünleri BAYAN Bayilerimiz Toptan Fiyatlarla Bizden alırlar.
2-Üzerine Kendi Kar Paylarını koyup ister işyerlerinde, ister gezerek, ister bayan günlerinde satarlar.

BAYANLARA Toptan Bayii Satış Fiyatlarımız

20x30 Ebat Ayetler ve Dualar Dokunmuş Minyatür Duvar Halılarını BAYAN Bayilerimiz Kargo Dahil Bizden 12 TL.den alırlar.(Bayilerimiz 15-20 TL arasında satıyorlar)
Nazarlıklı Gümüş Kaplama Ayetler ve Dualar İşlenmiş Minyatür Duvar Süslerini BAYAN Bayilerimiz Kargo Dahil Bizden 18 TL.den alırlar.(Bayilerimiz 25-30 TL arasında satıyorlar)

Size iki adet Örnek Verelim ki sistem ve konuyu iyice anlayın

ÖRNEK 1-Diyelim ki 20x30 Ebat Ayetler ve Dualar Dokunmuş Minyatür Duvar Halılarını BAYAN Bayilerimiz Kargo Bizden 12 TL.den alırlar.(Bayilerimiz bu ürünleri tanesi 15-20 TL arasında satıyorlar)
Bu ürünler (Asgari 10 adet alınca) toplam kargo dahil 120 TL.ye elinizde olur.Siz 120 TL.ye bu 10 adet aldığınız halıyı toplam 150-200 TL.paraya satarsınız.

1 günde satarsınız ve sizin 1 günlük KAZANCINIZ 30 TL. ile 80 TL.arasında olur.

ÖRNEK 2-Diyelim ki 12x17 Ebat Nazarılıklı ve Gümüş Kaplamalı Ayetler ve Dualar Dokunmuş Minyatür Duvar Süslerini BAYAN Bayilerimiz Kargo Bizden 18 TL.den alırlar.(Bayilerimiz bu ürünleri tanesi 25-30 TL arasında satıyorlar)
Bu ürünler (Asgari 10 adet alınca) toplam kargo dahil 180 TL.ye elinizde olur.Siz 180 TL.ye bu 10 adet aldığınız Duvar süslerini toplam 250-300 TL.paraya satarsınız.

1 günde satarsınız ve sizin 1 günlük KAZANCINIZ 70 TL. ile 120 TL.arasında olur.

Bayilerimizin Aylık Ne Kadar Para Kazandıklarını da Siz Hesap Edin Artık

(Ürünlerden Bir seferde Minumum 10 Adet alınmalıdır.)

2-BAYAN Bayilerimiz bizden toptan ve indirimli fiyatlardan aldıkları ürünleri Üstüne kendi kar paylarını koyarak oturdukları yerden İşyerlerinde yada gezerek satarlar. Ayda 1000 İle 2000 Adet Arasında Ürünlerimizden Satan bayilerimiz Olduğunu Hatırlatalım. Bayilerimizin Aylık Ne Kadar Para Kazandıklarını da Siz Hesap Edin Artık.Bayimiz Olup Sizde Ürünlerimizden Satmak Ve Aylık Süper Bir Kazanç Elde Etmek İsterseniz Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz.Üstelik Biz Sizden Hava Parası Yada Bayilik Ücreti Falan İstemiyoruz. Biz İstiyoruz Ki Esnaf Olsun Yada İşsiz Gariban Bir İnsan Olsun Bizim İçin Hiç Farketmez.Yeter ki İnsan evladı bir BAYAN Olsun.

Bizim bayimiz Olacak BAYAN İnsanın Dürüstçe Çalışıp Çoluk Çocuğuna Ekmek Götürsün.Bol Para Kazansın İstiyoruz.

Çünkü Bizim Amacımız Kazanç Değil Hizmettir.

Unutmadan Söyleyelim.

Her İl Ve İlçeye Bir Bayilik Verilecektir.

BAYANLAR Bulunduğunuz İl veya İlçede Bayimiz Olma Fırsatınıda Kaçırmayın.
DENEYİN GÖZLERİNİZLE GÖRÜN. PARANIZ NASIL KAT KAT ÇOĞALACAK.

BAYİMİZ OLMAK İSTEYEN BAYANLARA TAVSİYEMİZ.

Bayimiz Olmak İstiyorsanız Önce Ürünlerimizi Gözlerinizle Görüp Elinize Almalısınız.Ürünlerimizi Gösterip Çevre Araştırması Yapmalısınız.Fazla Değil 120.TL sermaye ile Bayi fiyatlarından çeşitli ürünlerden Almalısınız.üzerine kar payınızı koyup satacaksınız.

VE İDDİA EDİYORUZ.

Göreceksiniz ki Millet Kapış Kapış Bu Ürünlerden Alacak.Sizin 120 Liranız 240 Lira-240 Liranız 480 Lira-1000 Liranız 2000 Lira Olacak.Para Kazandığınızı Gördükçe Bizden Ürün Almak İçin Yarışacaksınız.Ayrıca Bulunduğunuz Yerde Kampanyada Yapabilirsiniz.Mesela Resmi Dairelerde Çalışan Memurlara Maaşlarını Alınca Ücretini Ödeme Kampanyası Gibi.Göreceksiniz ki Millet Kapış Kapış Bu Ürünlerden Almak İçin Yarışacaklar.Eğer İşyerinizde Satacaksanız Dükkanınızın Camına yada Görünür Bir Yere birkaç Adet Ürünü Asmanız Yeterli Olacaktır.Göreceksiniz ki bu Ürünü Gören Vatandaş Hemen Dükkanınıza Girip Sizden Fiyatını Soracaktır.

Ayrıca Diyelim ki

Bir Kurumda Çaycısınız.Bir Fabrikada İşçisiniz.Bir Hastanede Hemşiresiniz Yada Hasta Bakıcısınız.Bir Firmada özel Güvenlikçisiniz.Bir Resmi Kurumda Devlet Memurusunuz.Bir Sitede Kapıcısınız.Bir Okulda Müstahdemsiniz.
Hangi İşi Yaparsanız Yapın Farketmez.
Önemli Olan Çalıştığınız Kurumda Onlarca Hatta Yüzlerce İnsanı Tanıyor Olmaktır.Sırf Çalışma Arkadaşlarınıza Yada Konu Komşunuza ve Akrabalarınıza Bile Satsanız Süper Paralar Kazanırsınız.Benim Paraya İhtiyacım yok yada 120.TL sermayem bile yok Diyorsanız Çevrenizde Tanıdığınız ve Paraya İhtiyacı Olan Arkadaşlarınıza Haber Veriniz ki Hiç Değilse Bayilikten Onlar Faydalansınlar.Bari Arkadaşlarınızın Para Kazanmalarına Sebep Olun.Yada İki BAYAN Arkadaş Birleşip Bayilik Yapın.Birlikten Kuvvet Doğar.

120 TL.Gibi Küçücük Bir Para İle İşinize Başlayın.Paranıza Paralar Katın.

İster Part Time İster Full Time Çalışın.Sizde Çok Güzel Paralar Kazanın.Halen Çalıştığımız Bayilerimiz Binlerce Lira Para Kazanırken Siz Neden Kazanmayasınız?

Son sözümüz ise DUVAR HALISI ve SÜSLERİ AKMAZ, KOKMAZ, ÇÜRÜMEZ.

Maydanoz Değil ki çürüdü diye çöpe atacaksınız.Duvar Halıları Size Her zaman Daima Para Kazandırır.

BU KADAR AÇIKLAMAYA RAĞMEN HALA BİLGİ VERİRMİSİNİZ DİYEN BAYANLARA CEVAP VERİLMEYECEKTİR.

Geniş Bilgi ve Seçeceğiniz Ürünlerden İstemek İçin Bizi Arayın.

Telefonumuz 0533 215 09 72

BAYİMİZ OLUNCA SATACAĞINIZ ÜRÜNLERİN RESİMLERİNİ www.hediyemibuldum.ticiz.com İSİMLİ WEB SİTEMİZDE TEK TEK İYİCE İNCELEYİN
KONUM
internetilan.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olmasından internetilan.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sorularınız için ilan sahibi, www.internetilan.com ile ilgili sorularınız için ise iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.