Ücretsiz İlan Ver
2.EL GOLDEN KİNG DPR FULL SİSTEM-DÜNYA DEDEKTÖR'DE
İstanbul > Ümraniye > Atatürk > Atatürk Mah.

2.EL GOLDEN KİNG DPR FULL SİSTEM-DÜNYA DEDEKTÖR\'DE
4.500 TL
  • İlan Tarihi
    : 02.04.2014
  • Kimden
    : Mağazadan
  • Kullanım Durumu
    : İkinci El
İLETİŞİM BİLGİLERİ Dünya Dedektör
Üyelik tarihi 27.10.2013
Cep
:
0531 9843555
Ev
:
0216 5401771
İş
:
0216 5401771
Mesaj Gönder
Bu ilan
1802 kez görüntülenmiş,
0 kullanıcı tarafından favorilerine eklenmiş.
AÇIKLAMA
2.El Golden King DPR Full Sistem Dedektör.3D Görüntülü Sistem 1 Yıl Garanti Kapsamındadır.3 Adet Arama Başlığı Küçük,Orta ve Derin Arama Başlığı Mevcuttur.Su Geçirmez Kamera,Gaz Sensörü,Türkçe ve Birçok Dil Seçeneği,İşaretler ve Anlamları,Taşıma çantaları,Şarj Aleti,Araç ŞArj Aleti,Türkçe Kullanma Kılavuzu,Faturası ile birliktedir.Sıfır Fiyatı:7.000 TL dir ve Fiyatının oldukça altında Fırsat ürünüdür.Makul ve Mantıklı Takas Teklifleri Değerlendirilir.Dilediğiniz Adrese Kapıda Ödemeli Yollanır.

GOLDEN KİNG DPR SİSTEM
İleri bir teknoloji ile geliştirilmiş olan Golden King daha önceden hiçbir dedektörün sahip olmadığı özelliklerle donatılmıştır. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar yer altı arama ve araştırmalarında hem çok daha net ve doğru sonuçlar elde ederler hem de sistemin benzersiz donanımı sayesinde başka hiçbir sisteme gereksinim duymaksızın her koşulda ve ortamda rahatlıkla çalışma imkânına sahip olurlar.

Golden King'in kullanıcılarına sunduğu en önemli özelliklerden biri arama ekranı arayüzleridir. GENEL ARAMA ve İBRELİ DİJİTAL ARAMA olarak adlandırılan bu her iki arayüz de daha önceden hiçbir dedektörün sunmadığı dijital bir görsellikte tasarlanmıştır
1 - GENEL ARAMA
Tamamıyla dijital olan bu arayüzde hem tüm hareketlerinizi gerçek zamanlı olarak izleyebilir hem de aynı arayüzün içinde bulunan SCOPE, RADAR ve RAPOR ekranlarından yer altından alınan sinyale ait şiddet, derinlik, ayırım gibi tüm bilgileri elde edebilirsiniz.

SCOPE EKRANI
Golden King dedektör ile aramalarınızda hedef sinyalinin şiddetini gerçek zamanlı olarak SCOPE ekranından rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bu ekran ile sinyal merkezinin en yüksek noktasını rahatlıkla bulabilir, hem boşluk hem de metal hedeflerin sinyal grafiğini inceleyebilirsiniz.
RADAR EKRANI
Bu ekran sayesinde sisteminizin nasıl işlem yaptığını takip ederken aynı zamanda da metal veya boşluk hedef sinyallerine rastladığınızda RADAR EKRANI?nın renk değişimlerinden hedef hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

RADAR EKRANI metal sinyallerinde kırmızı renk alır. Boşluk sinyallerinde ise mavi renge dönüşerek kullanıcısına bulunan hedef hakkında ilk bilgileri verir. Bu sayede çok daha hızlı arama ve araştırma yapabilirsiniz.
RAPOR EKRANI
Hedef sinyalinden aldığı ilk verileri ve sonrasında yapılacak işlemleri arama arayüzünde kullanıcısına bildirir. RAPOR EKRANI kullanıcılarına sadece hedef sinyali hakkında bilgi vermekle kalmaz uyarılar ve daha sonraki yapılacak işlemler hakkında da kılavuzluk eder. RAPOR EKRANI her an yanınızda olan bir uzman gibi arama ve araştırmalarınızda tüm ulaşmak istediğiniz bilgileri size söyleyen ve her hareketinizi kontrol eden bir partneriniz olacaktır.
2 - İBRELİ DİJİTAL ARAMA

SCOPE EKRANI
Golden King dedektör ile aramalarınızda hedef sinyalinin şiddetini gerçek zamanlı olarak SCOPE ekranından rahatlıkla takip edebilirsiniz. GENEL ARAMA?dan farklı olarak ibreli aramada ibre ile hedef sinyalinin en yüksek noktasını gözleyebilirsiniz. İbrenin çıktığı en üst seviye hedef sinyalinin merkezini gösterir.
METAL BÖLÜMÜ İBRESİ
Bu ekranda metalin değerli mi yoksa değersiz mi, çelik metal mi, karışım metal mi yoksa altın mı vs. ayırım bilgilerini dijital ibre yardımı ile takip edebilir ve yan yana duran metalleri de sonuç ekranında görebilirsiniz. Aynı zamanda ibrenin yükselmesini ve alttaki rakamsal verileri takip ederek toprak altındaki metal hedefin sinyaline girdiğiniz ve çıktığınız noktaları belirleyebilirsiniz.
BOŞLUK BÖLÜMÜ İBRESİ
Bu ekranda boşluk sinyallerini takip edebilir, rakamsal olarak da alınan sinyal değerini okuyabilirsiniz. BOŞLUK İBRESİ sayesinde bilgi karmaşası ortadan kalkar ve çok daha rahat bir kullanım elde etmiş olursunuz. Aynı şekilde metal bölümü ibresi gibi boşluk bölümü ibresinin de yükselmesini ve alttaki rakamsal verileri takip ederek toprak altındaki boşluk sinyaline girdiğiniz ve çıktığınız noktaları belirleyebilirsiniz.
3 - GERÇEK ZAMANLI 3D SONUÇ EKRANI
Golden King dedektör sistemi dünyada hiçbir sistemin ulaşamayacağı bir teknoloji ile donatılmıştır. Sistemin en çarpıcı özelliği bugüne kadar toprak altından veri almak için üretilen hiçbir sistemin başaramadığı, gerçek zamanlı 3D dijital sinyal işleme fonksiyonudur. Günümüze kadar 3D fonksiyonlu tüm sistemler zeminden aldıkları voltaj değerine en uygun resmi çağırarak alınan sinyalin voltaj grafiğini verebiliyorlardı. Bu grafikler daha üretim aşamasında sisteme yerleştiriliyor, arazideki milyonlarca ihtimali kısıtlı sayılarda resimlerle ifade etmeye çalışıyorlardı. Bunlar ihtiyaçlara cevap veremeyen ve gerçekten uzak temsili resimlerdi.

Tüm bu sistemlerin aksine Nokta Mühendislik, Golden King'de gerçek zamanlı 3D dijital sinyal işleme teknolojisini hayata geçirdi. Örnek resimlerde de görüldüğü üzere Golden King aldığı sinyalin gerçek zamanlı olarak 3D çizimini yaparak ekrana yansıtır. Grafiğin hemen yanındaki pencerede de hedef sinyalinin yaklaşık derinlik ve ayırım bilgilerini gösterir. Sonuç ekranını klavye tuşlarını kullanarak döndürüp değişik açılardan inceleyebilir ve tüm bu görüntüleri kaydederek istediğiniz zaman tekrar izleyebilirsiniz.
4 - METAL AYRIMI ve BOŞLUK TESPİTİ
Golden King çok gelişmiş bir metal ayrımı özelliğine sahiptir. Metalleri değersiz, karışım, çelik, değerli ve altın olarak ayırır. Aynı zamanda yan yana duran iki farklı metali tespit eder ve iki farklı metali ekranda yüzdelik oranları ile gösterir. Boşlukları tespit etme özelliği sayesinde mağara, mahzen, tünel, dehliz ve kapalı oda vb. yerleri de tespit ederek yer altında saklı yerler artık bir sır olmaktan çıkar. Golden King boşluk içerisindeki metalleri de tespit etme özelliğine sahiptir. Boşluk içerisinde bir metal tespiti yaptığında sonuç ekranında boşluğun ve tespit ettiği metalin 3D grafiğini çizerek yüzdelik oranları ile ekranda gösterir.DÜNYA DEDEKTÖR

0 216 540 17 71 / 0 531 984 35 55
internetilan.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olmasından internetilan.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sorularınız için ilan sahibi, www.internetilan.com ile ilgili sorularınız için ise iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.