Ücretsiz İlan Ver
TRI-CAV LIPO KAVİTASYON CİHAZI
İstanbul > Kadıköy > Rasimpaşa > Rasimpaşa Mah.

TRI-CAV LIPO KAVİTASYON CİHAZI
14.160 EURO
  • İlan Tarihi
    : 20.01.2014
  • Kimden
    : Mağazadan
  • Kullanım Durumu
    : Sıfır
İLETİŞİM BİLGİLERİ Hasan Çekemoğlu
Üyelik tarihi 16.09.2013
Cep
:
0532 2612828
İş
:
0216 4577848
Mesaj Gönder
Bu ilan
730 kez görüntülenmiş,
0 kullanıcı tarafından favorilerine eklenmiş.
AÇIKLAMA
TRI-CAV LIPO KAVİTASYON CİHAZI

Kavitasyon There Polar Radyo Frekans ve Monopolar radyo frekans ile birleşerek işlem yaptığında diğer kavitasyon cihazlarının yapmadığı performansı göstererek mükemel sonuçlar sunar.
Tri-Cav yağ dokusuna düşük dalgalı ultrason gönderek parçalama işlemidir. kavitasyon denen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar.
Kurtulmak istenen bel, karın, göbek, kol, kalça ve sırttaki çözülemeyen yağları parçalayıp, sölüloitli bölgelerin görünümünü azaltmak için kullanılan güçlü bir sistemdir.
Makinanın bir diğer özelliğide ultrason dalgaları aynı zamanda cilt sıkılaştırmayı sağlamaktadır.
Muadiliolmayan bu teknoloji etkin ve hızlı yağ giderme ve kolojen yenilenmesini aynı anda sunan geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüş beş başlıklı yenilikçi invazif olmayan vücud şekillendirme sistemi ile çalışan bir cihazdır.
KREDİ KARTI ÖDEMELERİNDE 12 AY TAKSİT İMKANI VARDIR.
KONUM
internetilan.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlış, eksik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırı olmasından internetilan.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sorularınız için ilan sahibi, www.internetilan.com ile ilgili sorularınız için ise iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.